| تایپ کنید | رله حرارتی |
|---|---|
| جریان نامی | 23-40A |
| کمکی | 1NO+1NC |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50-60 هرتز |
| حفاظت | اضافه بار |
| بار تماس | توان کم، توان بالا |
|---|---|
| اندازه | مینیاتور |
| نام محصول | رله حرارتی |
| ولتاژ کویل | 24-277 VAC |
| OEM | در دسترس |
| استفاده | محافظ |
|---|---|
| تئوری | رله حرارتی |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جریان رتبه بندی شده | 0.1A-93A |
| جریان کاری نامی | 25،36،93A به طور جداگانه |
| ولتاژ محاسبه شده | 690 ولت |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| مواد | پلاستیک + فلز |
| نوع محصول | رله اضافه بار حرارتی |
| کاربرد | محافظ |
| تایپ کنید | رله حرارتی |
|---|---|
| جریان نامی | 23-93A |
| کمکی | 1NO+1NC |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50-60 هرتز |
| پین ها | 3 |
| تولید - محصول | محافظ موتور |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| استاندارد | IEC947-2 IEC947-4-1 EN60947.1 |
| جریان رتبه بندی شده | 0.1A-32A |
| ولتاژ محاسبه شده | تا 690 ولت |