| جریان کاری نامی | 80A، 95A |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| مواد | پلاستیک، فلز |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| حفاظت | IP55 |
| جریان کاری نامی | 9A,12A,18A |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| مواد | مس نقره ای پلاستیکی |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| کویل | AC |
| جریان کاری نامی | 9A-95A |
|---|---|
| مواد | پلاستیک، فلز |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| حفاظت | IP55 |
| هدف | استارت مغناطیسی موتور |
| جریان کاری نامی | 80A، 95A |
|---|---|
| رنگ | عاج |
| مواد | مس نقره ای پلاستیکی |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| حفاظت | IP55 |
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP65 |
| تایپ کنید | حفاظت موتور |
| جریان نامی (A) | 9A 12A 18A 25A 32A 40A 50A 65A 80A 95A |
| نام محصول | استارت مغناطیسی موتور کنتاکتور AC |
| تماس کمکی | No/NC |
|---|---|
| جریان اصلی رتبه بندی مدار | 12a |
| نوع برق | گی |
| نوع نصب | راه آهن |
| نام محصول | کنتاکتور AC |
| کاربرد | کنترل موتور |
|---|---|
| نوع | کنتاکتور AC الکتریکی مغناطیسی هوا |
| نام محصول | کنتاکتور AC |
| جریان فعلی | 9a-95a |
| بسامد | 50/60 هرتز |
| جریان گرمایش نامی | 25A,40A |
|---|---|
| لهستانی ها | 3 |
| تماس کمکی | 1NC+1NO |
| رنگ | نارنجی سفید |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| نام محصول | استارت مغناطیسی، استارت موتور |
|---|---|
| رتبه بندی جریان اصلی | 9 آمپر-95 آمپر |
| ولتاژ کویل | 24 ولت 36 ولت 48 ولت 110 ولت 220 ولت 230 ولت 240 ولت 380 ولت 400 ولت |
| کاربرد | موتور AC |
| فاز | 3 |
| نام محصول | کنتاکتور مغناطیسی Ac |
|---|---|
| کاربرد | موتور AC |
| تایپ کنید | کنتاکتور |
| ولتاژ سیم پیچ | 220 ولت - 690 ولت |
| جریان رتبه بندی مدار اصلی | 25A |