| جریان گرمایش نامی | 20A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| جریان گرمایش نامی | 40A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| جریان گرمایش نامی | 50A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 1 NO یا 1NC |
| جریان گرمایش نامی | 60A، 80A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| جریان گرمایش نامی | 110A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | 1 NO+1 NC |
| جاری | 20A,32A, 40A, 50A, 60A,80A, 110A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| تماس کمکی | 1 NO+1 NC |
| کویل | AC |
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
|---|---|
| نقطه تماس | نقره اي |
| تماس کمکی | 1 NO یا 1NC، 1NO + 1NC |
| جریان نامی | 20A-110A |
| نوع برق | AC |
| جریان درجه بندی مدار اصلی | 9A-95A |
|---|---|
| مواد تماس | نقره یا مس |
| نوع برق | AC |
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 220-690 ولت |
| فاز | 3 |
| نام تجاری | YOKG/OEM |
|---|---|
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 220 ولت |
| شماره مدل | CJX2-65 |
| تعداد قطب | 3 |
| تماس با مارتریال | نقره خالص |
| جریان درجه بندی مدار اصلی | 40A |
|---|---|
| فاز | 4 |
| نوع برق | AC |
| نام تجاری | YOKG/OEM |
| عمر محصول | 150000 بار |