| تماس کمکی | No/NC |
|---|---|
| جریان اصلی رتبه بندی مدار | 12a |
| نوع برق | گی |
| نوع نصب | راه آهن |
| نام محصول | کنتاکتور AC |
| روش نصب | پیچ |
|---|---|
| زندگی ماشینی | 10 میلیون |
| سطح حفاظت | IP20 |
| اندازه | 72mm*72mm*90mm |
| دمای محیط | -25℃~+55℃ |
| جریان رتبه بندی شده | 20A |
|---|---|
| تعداد لهستانی ها | 3P |
| کلاس عایق | اف |
| روش نصب | پیچ |
| نوع نصب | دین ریل |
| جریان گرمایش نامی | 40A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| مخاطب | 2NO,2NC,1NO+1NC |
|---|---|
| نوع برق | AC |
| مواد تماس | نقطه نقره ای |
| نصب | نصب |
| جریان رتبه بندی | 25A، 40A، 63A، 100A |
| فرکانس | 50 هرتز، 60 هرتز |
|---|---|
| تعداد لهستانی ها | 1،2،3،4 |
| جریان درجه بندی مدار اصلی | 25A,40A,63A,100A |
| مخاطب | 2NO,2NC, 1NO+1NC |
| ولتاژ | 230 ولت، 110 ولت، 48 ولت، 24 ولت |
| نام محصول | کنتاکتور مغناطیسی Ac |
|---|---|
| کاربرد | موتور AC |
| تایپ کنید | کنتاکتور |
| ولتاژ سیم پیچ | 220 ولت - 690 ولت |
| جریان رتبه بندی مدار اصلی | 25A |
| نام محصول | کنتاکتور AC خانگی |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 100A |
| ولتاژ محاسبه شده | 220 ولت، 110 ولت، 24 ولت |
| ولتاژ عملیاتی نامی | 220 ولت |
| دمای محیط | -25℃~+40℃ |
| استقامت مکانیکی | 3600 در ساعت |
|---|---|
| ولتاژ عایق | 690VAC |
| روش نصب | پیچ یا DIN RAIL |
| سطح حفاظت | IP20 |
| تعداد مخاطبین کمکی | 3 |
| کاربرد | کنترل موتور |
|---|---|
| نوع | کنتاکتور AC الکتریکی مغناطیسی هوا |
| نام محصول | کنتاکتور AC |
| جریان فعلی | 9a-95a |
| بسامد | 50/60 هرتز |