| محدوده دما | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| لهستانی ها | 3P |
| تماس کمکی | 2NO+2NC |
| تایپ کنید | کنتاکتور مغناطیسی |
| رنگ | سفید |
| تولید - محصول | کنتاکتور خانگی AC مینیاتوری |
|---|---|
| استاندارد | IEC/EN61095 |
| دسته استفاده | AC-1، AC-7a، AC-7b |
| جاری | 25A,40A, 63A,100A |
| نام تجاری | YOKG |
| مواد تماس | نقره یا مس |
|---|---|
| رتبه بندی فرکانس | 50/60 هرتز |
| دمای محیط | -5 تا +40 درجه سانتیگراد |
| نوع نصب | دین ریل |
| سطح حفاظت | IP20 |
| نوع نصب | دین ریل |
|---|---|
| درجه آلودگی | کلاس 3 |
| تعداد لهستانی ها | 3 |
| دسته نصب | III |
| رتبه بندی فعلی | 40A |
| جریان گرمایش نامی | 80A، 90A، 100A، 160A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 380 ولت، 500 ولت، 660 ولت |
| تماس کمکی | 2NO+2NC |
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50/60 هرتز |
| رتبه بندی برق | 25A,40A,63A,100A |
|---|---|
| نام محصول | کنتاکتور خانگی AC |
| نصب | نصب ریل نصب بر روی ریل دین TH35-7.5 |
| OEM | در دسترس |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50 هرتز، 60 هرتز |
| مواد | مس نقره ای پلاستیکی با استاندارد بالا |
|---|---|
| تایپ کنید | کنتاکتور مینیاتوری خانگی |
| نوع برق | AC |
| ولتاژ رتبه بندی مدار اصلی | 24VAC,48VAC,110VAC,230VAC |
| فاز | 2 |
| جریان گرمایش نامی | 20A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| رتبه بندی برق | 25A,40A,63A,100A |
|---|---|
| عمر الکتریکی | 100000 |
| زندگی ماشینی | 1000000 |
| UI | 500 ولت |
| مناسبت استفاده | خانه، هتل، آپارتمان |
| جریان گرمایش نامی | 50A,60A,80A,110A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 400 ولت، 690 ولت |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 1NO+1NC |
| درجه آلودگی | کلاس 3 |