| نوع برق | AC |
|---|---|
| تعداد قطب | 3P/4P |
| فاز | 3 فاز |
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 1000 ولت، 12-660 ولت |
| جریان رتبه بندی مدار اصلی | 150A-800A |
| تعداد مخاطبین کمکی | 3 |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 20A، 32A، 40A، 50A، 60A، 80A، 125A |
| سطح حفاظت | IP20 |
| استقامت مکانیکی | 3600 در ساعت |
| جریان عملیاتی نامی | 60A |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
|---|---|
| ولتاژ مقاومت در برابر ضربه نامی | 4 کیلو ولت |
| ولتاژ نامی | 220 ولت، 110 ولت، 24 ولت |
| نام محصول | کنتاکتور AC خانگی |
| زندگی ماشینی | 1000000 بار |
| دسته استفاده | AC-1، AC-7a، AC-7b |
|---|---|
| درجه حفاظت | IP20 |
| جریان درجه بندی مدار اصلی | 25A,40A,63A,100A |
| OEM | در دسترس |
| ولتاژ رتبه بندی مدار اصلی | 24VAC,48VAC,230VAC |
| ولتاژ نامی | 220 ولت، 110 ولت، 24 ولت |
|---|---|
| نام محصول | کنتاکتور AC خانگی |
| نوع نصب | نصب پیچ |
| جریان نامی | 100A،25A،40A،63A |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان گرمایش نامی | 20A,30A, 55A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 380 ولت، 500 ولت، 660 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | NO/NC، NO+NC |
| جریان گرمایش نامی | 20A,30A, 55A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 380 ولت، 500 ولت، 660 ولت |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 2NO+2NC، 2NO+NC |
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
| جریان گرمایش نامی | 210A,300A 400A 550A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 380 ولت، 500 ولت، 660 ولت |
| تماس کمکی | 2NO+2NC |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50/60 هرتز |
| نوع برق | AC |
| تعداد قطب ها | 2P، 4P |
|---|---|
| نوع محصول | کنتاکتور AC مینیاتوری |
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 24 ولت، 48 ولت، 230 ولت |
| نصب | نصب ریل نصب ریل دین TH35-7.5 |
| کویل | AC |
| جاری | 25A,40A |
|---|---|
| نصب | نصب ریل نصب بر روی ریل دین TH35-7.5 |
| فرکانس رتبه بندی شده | 50 هرتز، 60 هرتز |
| تعداد قطب ها | 4 |
| دمای محیط | -5℃+-40℃ |