| سیم پیچ | AC |
|---|---|
| کاربرد | خانه، هتل، آپارتمان |
| رتبه مدار اصلی | 63A |
| درجه محافظت | IP20 |
| ولتاژ | 24 ولت، 48 ولت، 110 ولت، 230 ولت |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| رتبه بندی برق | 25A,40A,63A,100A |
| زندگی ماشینی | 1000000 |
| استاندارد | IEC/EN61095 |
| مناسبت استفاده | خانه، هتل، آپارتمان |
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت 380 ولت 660 ولت |
|---|---|
| فاز | 3 |
| فرکانس | 60/50 هرتز |
| نام محصول | کنتاکتور برقی |
| جاری | 40A |
| شماره مدل | سیم پیچ کنتاکتور LX1-D |
|---|---|
| نوع برق | AC |
| تعداد لهستانی ها | 3 |
| فاز | 3 |
| ولتاژ عایق نامی | تا 690 ولت |
| نوع نصب | دین ریل |
|---|---|
| مواد تماس | نقره یا مس |
| سطح حفاظت | IP20 |
| رتبه بندی فرکانس | 50/60 هرتز |
| مواد محفظه | پلاستیک |
| درجه آلودگی | کلاس 3 |
|---|---|
| مواد محفظه | پلاستیک |
| درجه بندی ولتاژ | 220 ولت |
| مواد تماس | نقره یا مس |
| رتبه بندی فرکانس | 50/60 هرتز |
| لهستانی ها | 1P |
|---|---|
| جاری | 25 آمپر، 40 آمپر، 63 آمپر، 100 آمپر |
| نصب | نصب ریل نصب ریل دین TH35-7.5 |
| نام محصول | کنتاکتور مدولار خانگی تک قطبی ac |
| استاندارد | IEC/EN61095 |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی کارتن صادراتی استاندارد یا با توجه به نیاز مشتریان |
|---|---|
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | YOKG |
| گواهی | CE, TUV |
| تماس کمکی | 1NO+1NC |
|---|---|
| درجه حفاظت | IP20 |
| نوع برق | AC |
| تعداد قطب ها | 3 |
| ولتاژ کویل | 24V-660V |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| رتبه بندی برق | 25A,40A,63A,100A |
| عمر الکتریکی | 100000 |
| کویل | AC |
| OEM | در دسترس |