| نوع نصب | دین ریل |
|---|---|
| دمای محیط | -25℃~+40℃ |
| ولتاژ محاسبه شده | 220 ولت، 110 ولت، 24 ولت |
| زندگی ماشینی | 1000000 بار |
| نام محصول | کنتاکتور AC خانگی |
| نام محصول | کنتاکتور AC سری 25A GC |
|---|---|
| استاندارد | IEC60947-4-1 |
| نوع برق | AC |
| محل منبع | ژجیانگ، چین |
| شخصیت | می تواند به یک استارتر الکترومغناطیسی ترکیب شود |
| نام محصول | کنتاکتور AC خانگی |
|---|---|
| ولتاژ مقاومت در برابر ضربه نامی | 4 کیلو ولت |
| توان عملیاتی نامی | 2.2 کیلو وات |
| ولتاژ عملیاتی نامی | 220 ولت، 24 ولت، 48 ولت، 110 ولت |
| ولتاژ عایق نامی | 660 ولت |
| جریان گرمایش نامی | 20A، 25A،32A،40A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 400 ولت، 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 1NO+1NC |
| فاز | 3 |
|---|---|
| OEM | در دسترس |
| رتبه بندی مدار اصلی | 220 ولت، 380 ولت، 660 ولت |
| راه های نصب | ریل یا پیچ 35 میلی متری |
| محل مبدا | ونژو، چین |
| جریان درجه بندی مدار اصلی | 40A |
|---|---|
| فاز | 4 |
| نوع برق | AC |
| نام تجاری | YOKG/OEM |
| عمر محصول | 150000 بار |
| ولتاژ کویل | 24V-660V |
|---|---|
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
| رنگ | سفید |
| مواد | نقطه نقره ای |
| سیستم اتصال | اتصال چین دار |
| ولتاژ عایق نامی | 690VAC |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 220 VAC |
| فرکانس برق | 50/60 هرتز |
| ولتاژ عایق | 690VAC |
| ولتاژ عملیاتی نامی | 220 VAC |
| سطح حفاظت | IP20 |
|---|---|
| تعداد لهستانی ها | 3 |
| ولتاژ عایق | 690VAC |
| روش نصب | پیچ یا DIN RAIL |
| جریان عملیاتی نامی | 125A |
| تایپ کنید | کنتاکتور معکوس |
|---|---|
| گواهی | CE، CB، TUV |
| فرکانس سیم پیچ | 50/60 هرتز |
| نوع برق | AC |
| درجه حفاظت | IP20 |