| نوع | کنتاکتور AC |
|---|---|
| جریان گرمایش نامی | تا 550A |
| استاندارد | IEC 60947-4-1 |
| کیفیت | کنتاکت نقره ای یا کنتاکت کوپر |
| فاز | 3 |
| جریان گرمایش نامی | 50A,60A,80A,110A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 400 ولت، 690 ولت |
| تماس کمکی | 1NO+1NC |
| درجه حفاظت | IP20 |
| نوع برق | AC |
| جریان گرمایش نامی | 50A، 60A، 80A، 100A، 110A، 135A |
|---|---|
| تماس کمکی | 2NC+2NO |
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
| رنگ | سفید |
| گواهینامه | CE، CB، TUV |
| Electricity Type | AC |
|---|---|
| Power | 120W |
| Number Of Positions | 2 |
| Main Circuit Rating Current | 9A-18A |
| Type | Starter Switch |
| جریان عملیاتی نامی | 60A |
|---|---|
| تعداد مخاطبین کمکی | 3 |
| فرکانس برق | 50/60 هرتز |
| سطح حفاظت | IP20 |
| ولتاژ عایق نامی | 690VAC |
| نقطه تماس | 30% نقره، 85% نقره |
|---|---|
| فاز | 3 |
| نام محصول | کنتاکتور AC |
| ولتاژ عایق نامی Ui(V) | 690 ولت |
| زندگی ماشینی | 10000000 بار |
| جریان درجه بندی مدار اصلی | 9A-95A |
|---|---|
| مواد تماس | نقره یا مس |
| نوع برق | AC |
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 220-690 ولت |
| فاز | 3 |
| مدل | سری CJX2 |
|---|---|
| جریان درجه بندی مدار اصلی | تا 95A |
| تعداد قطب | 4 |
| کویل | AC |
| محل مبدا | ژجیانگ، چین |
| تایپ کنید | کنتاکتور |
|---|---|
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 24 ولت 110 ولت 220 ولت 380 ولت |
| نام محصول | F4-11 تماس کمکی |
| وضعیت | 100% جدید |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| تایپ کنید | کنتاکتور DC |
|---|---|
| نوع برق | دی سی |
| وظیفه بدون وقفه | 20A,32A,40A,50A,60A,80A,125A |
| OEM | در دسترس |
| تعداد لهستانی ها | 3 |