| نام تجاری | YOKG/OEM |
|---|---|
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 220 ولت |
| شماره مدل | CJX2-65 |
| تعداد قطب | 3 |
| تماس با مارتریال | نقره خالص |
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 36 ولت تا 440 ولت |
|---|---|
| نصب و راه اندازی | ریل یا پیچ |
| فرکانس | AC50/60Hz |
| رنگ | سیاه و سفید |
| تعداد قطب | 3 |
| جریان گرمایش نامی | 50A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 1 NO یا 1NC |
| ولتاژ سیم پیچ | 220V/110V/24V/380V |
|---|---|
| رتبه بندی فرکانس | 50/60 هرتز |
| سطح حفاظت | IP20 |
| دمای محیط | -5 تا +40 درجه سانتیگراد |
| رتبه بندی فعلی | 40A |
| مواد تماس | نقره یا مس |
|---|---|
| درجه آلودگی | کلاس 3 |
| تعداد لهستانی ها | 3 |
| مواد محفظه | پلاستیک |
| نوع نصب | دین ریل |
| لهستانی ها | 2، 4 |
|---|---|
| گواهی | CE، CB، TUV |
| عمر الکتریکی | 100000 بار |
| کمکی | در دسترس |
| آیتم | کنتاکتور مغناطیسی |
| ولتاژ کویل | 24 ولت، 36 ولت، 48 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 230 ولت، 240 ولت، 380 ولت، 415 ولت |
|---|---|
| موارد | کنتاکتور AC |
| کاربرد | بلوک تماس کمکی، تاخیر تایمر و غیره |
| محدوده فعلی | 9A، 12A، 18A، 25A، 32A، 40A، 50A، 65A،80A، 95A |
| نمونه | در دسترس |
| جاری | 20A,25A,32A,40A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 220 ولت، 400 ولت، 690 ولت |
| فاز | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 1NO+1NC |
| فاز | 3 |
|---|---|
| ولتاژ درجه بندی مدار اصلی | 220 ولت، 480 ولت |
| نوع برق | AC |
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
| فرکانس | AC 50/60Hz |
| ولت | حداکثر AC 690 ولت |
|---|---|
| سیستم اتصال | اتصال چین دار |
| جنسیت | نقطه نقره ای |
| آمپر | 6 آمپر تا 150 آمپر |
| تابع | به AC استفاده می شود |