| ولتاژ سیم پیچ | 24v-660v |
|---|---|
| جریان نامی | 9A-630A |
| ولتاژ نامی | 380 ولت 480 ولت 680 ولت AC |
| نام محصول | کنتاکتور برق |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جریان گرمایش نامی | 40A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| سیم پیچ | AC |
| جریان گرمایش نامی | 32A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| جریان گرمایش نامی | 110A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | 1 NO+1 NC |
| جریان گرمایش نامی | 25A,40A |
|---|---|
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 1NC+1NO |
| درجه حفاظت | IP20 |
| جریان گرمایش نامی | 50A، 60A، 80A، 100A، 110A، 135A |
|---|---|
| تعداد قطب ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947-4-1، GB14048.4 |
| تماس کمکی | 2NC+2NO |
| تایپ کنید | کنتاکتور AC |
| مواد تماس | نقره یا مس |
|---|---|
| درجه آلودگی | کلاس 3 |
| دسته نصب | III |
| رتبه بندی ولتاژ | 220 ولت |
| رتبه بندی فعلی | 40A |
| شماره مدل | LC1-D95 |
|---|---|
| کاربرد | کنترل کننده |
| ولتاژ دارای امتیاز | 24 ولت 110 ولت 220 ولت 380 ولت |
| قطب | 4 |
| نام | CJX2 95004 /95008 |
| جریان گرمایش نامی | 60A، 80A |
|---|---|
| ولتاژ عایق نامی | 690 ولت |
| لهستانی ها | 3 |
| استاندارد | IEC60947 |
| تماس کمکی | NO/NC |
| مواد محفظه | پلاستیک |
|---|---|
| تعداد لهستانی ها | 3 |
| مواد تماس | نقره یا مس |
| نوع نصب | دین ریل |
| درجه بندی ولتاژ | 220 ولت |